Mine Öztürk Minecraft Sunucu Yetkili Alım Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayukalaa

|& Moderatör &|
Moderatör
5 Ara 2019
40
4
100
Minecraft
Norgaard101
Discord
❃ Only Darkness#4773
mineöztürk logo.png
Merhaba MineÖztürk Ailesi,
Forum genelinde yapılan yenilikler ve benzeri çalışmalarımızın hem forumu ileri bir noktaya taşımak hemde sizleri memnun etmek adına belirtmek isterim.
Bazı yenilikler ve kural değişiklikleri forumumuzun daha iyi bir ortama dönüşmesi için gerekiyor. Bu yüzden Sunucu Yetkili Alım kurallarını artık yazmamızın zamanı geldi ve geçiyor.

Bu Kurallar 11.03.2020 tarihinden itibaren geçerlidir Yönetim ekibi tarafından ansızın değiştirilebilir üzerinde oynanabilir değişikleri takip etmek forum okurlarının / üyelerinin sorumluluğudur bu kurallar hakkında Yönetim ekibi veya herhangi bir yetkili açıklama veya bilgilendirme yapmak zorunda değildir.

Sunucu yetkili alım konusu açarken veya konuya cevap yazarken uymanız gereken kurallar:

1:
Sunucuya alacağınız yetkililere konuda ayrıntılı bilgi vermelisiniz; yanıltıcı ve yanlış bilgi vermemelisiniz.
2: Sunucunuza alacağınız yetkililere kriterler sunmalısınız.
3: Konunuz/mesajınız düzenli olmalıdır.
4: Sunucunuz hakkında veya başvuru yapıyorsanız kendiniz hakkında bilgiler verin.
5: Size ulaşılacak bir sosyal platform veya bir iletişim adresini konunuza ekleyiniz.
6: Sunucunuzun IP adresini paylaşmayın.
7: Konunuzun önekini alımlarınızın durumunu göre değiştirin.
8: Konunuzun içerisinde discord sunucusu adresi kullanmayın.

Alımlar Açık/Kapalı ön eklerini düzenlemek için konuları bize rapor etmelisiniz. 44 günü geçmiş alım konuları otomatik olarak Alımlar Kapalı ön eki verilerek konu kilitlenecektir.

Dikkat: Bu kurallara uymayan sunucu yetkili alımı konularının onaylanmayacağını; onaylanmadığı halde özel mesaj veya farklı yollardan onaylanması için yönetim ekibini rahatsız edeceği taktirde uyarı alması söz konusudur. Ayrıca
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
'
na da uymaya özen gösteriniz.

Bilgilendirme: Forumda şuan sizler için bir örnek konu bulunmaktadır
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Mineözturk Yönetimi
iyi forumlar dileriz​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...